Uudised

Direktor avaldab kiitust eduka osalemise eest XVI rahvusvahelisel akordionisolistide konkursil "Naujene 2018" Daugavpilsis Kaisa Press saavutas oma vanusegrupis II koha; Antti Marjapuu saavutas oma vanusegrupis III koha; Tarmo Sumerkin saavutas oma vanusegrupis III koha ja avaldab kiitust õpetaja Heli Raitarile õppurite suurepärase ettevalmistamise eest.

Direktor avaldab kiitust eduka osalemise eest vabariiklikul kitarrikonkursil "Parim noor instrumentalist 2018": Renee Veisveer III koht I vanuserühmas ja avaldab tänu õpetaja Madis Meisterile õppuri suurepärase ettevalmistamise eest.
Direktor avaldab kiitust eduka osalemise eest vabariiklikul kandlekonkursil "Parim noor instrumentalist 2018": Sireliis Viiberg III koht II vanuserühmas; Hanneloore Horn III koht III vanuserühmas ja avaldab tänu õpetaja Elise Võsule õppurite suurepärase ettevalmistamise eest.
Direktor avaldab kiitust eduka osalemise eest Võrumaa laulukarusselli finaalvoorus: Oliver Keel I koht II vanusegrupis, edasipääsemine televooru ja tänab osalenud õppurit Berta Elyse Palk´i ning avaldab tänu õpetaja Maire Nirgile ja kontsertmeister Elviira Varikule õppurite suurepärase ettevalmistamise eest.
Direktor avaldab kiitust eduka osalemise eest vabariiklikul akordionikonkursil "Parim noor instrumentalist 2018": Kaisa Press II koht IV vanuserühmas; Antti Marjapuu diplom II vanuserühmas; Denis Grisjuk diplom II vanuserühmas; David Aništšenko diplom III vanuserühmas. ning tänab õpetaja Heli Raitarit õppurite suurepärase ettevalmistamise eest.

Taotluste vastuvõtmine Võru Muusikakooli astumiseks on alanud.

Taotluse vormi sisseastumiseks saab täita siin.

Õppetasud alates 01.09.2017

2017/18