Uudised

"1. Kehtestada  Võru Muusikakoolis lapsevanema poolt õppekulude osaliseks katmiseks ühes kuus võetav õppetasu õpperühmades järgnevalt:

 

 Õpperühm

Õppetasu eurodes

 1.1.

 tasemeõpe

 1.1.1.

 süvaõpe

25

 1.1.2.

 süvaõpe koos lisapilliga

32

 1.1.3.

 tavaõpe

21

 1.1.4

 tavaõpe koos lisapilliga

28

 1.1.5.

 vabaõpe

26

 1.1.6

 orkestri- ja ansambliõpe

5

 1.2.

 huviõpe

 1.2.1.

 pillistuudio

20

 1.2.2.

 poistekoor

10

 1.2.3.

 tüdrukute koor

10

 1.3.

 muusikaõpetuse eelkool

 1.3.1.

 pilliga eelkool

25

 1.3.2.

 rühmaeelkool

15

 

2.     Kehtestada  Võru Muusikakooli täiskasvanu õppetasud järgnevalt:

 2.1.

 täiskasvanu õpe

 tund

 15

 kuu

 60

                                                                                                                                                         "

3. Korraldust rakendatakse 1. septembrist 2018.

 

 

Eelklasssi, kooride ja stuudiote avaaktus toimub 4. septembril kell 17.30 muusikakooli saalis. Pärast aktust toimub tundide määramine.

Stuudioõppe nimekiri 2018/19:

 

1 Maria Jürisaar klaver
2 Anne Lee Tiks klaver
3 Sirelin Petersell klaver
4 Elena Kirillova klaver
5 Jevgeni Berezovoi klaver
6 Marian Saia klaver
Olimar Oss lõõts
Artur Kruuda lõõts
Ats Asser Asi löökpill
10  Siim Raik löökpill
11  Sten-Martti Boitsov löökpill
12  Ralf Kuusemets löökpill
13  Gregor Vumba löökpill
14  Sebastian Paat löökpill
15  Henry Lindpere akordion
16  Kenor Vislapuu akordion
17  Sven Rasmus Konts trompet
18  Alfred Märdimäe flööt
19  Keiti Püvi flööt
20  Annaliisa Raik flööt
21  Rasmus Vaikmets kitarr
22  Allan Veide kitarr
23  Henri Vink kitarr
24  Rasmus Lumi kitarr
25  Lauri Piirisild kitarr
26  Mihkel Mets kitarr
27  Stanislav Avdashov kitarr
28  Taavi Rämmer kitarr
29  Helena Loit kitarr
30  Marten Oeselg kitarr
31  Ketter Aljes kitarr
32  Iiris Aljes kitarr
33  Kevin Kenk kitarr
34  Rico Klaanberg kitarr
35  Karl Rebane kitarr
36  Juhan Sarik kitarr
37  Kertu Kubi kitarr
38  Brianna Maria Lauring kitarr
39  Gregor Suleva kitarr
40  Eero Mikk kitarr
41  Stefani Kolomiets kitarr
42  Kermo Tiidu kitarr
43  Robin Kala kitarr
44  Magnus Wolff kitarr
45  Karoliina Kannik kitarr
46  Henriette Luise Taal kitarr
47  Kädi Kuus kitarr
48  Kaspar Hoole kitarr
49  Kratmar Müürsepp kitarr
50  Aron Aare Mõttus kitarr
51  Roger Kranich kitarr
52  Kennert Boitsov kitarr
53  Kristofer Selgis kitarr
54  Robert Märtin kitarr
55  Alisa Kirillova kitarr
     

Kui te ei leia oma lapse nime tasemeõppe nimekirjast, siis otsige palun teistest nimekirjadest.

Tasemeõppesse pääsemise eelduseks on head tulemused sisseastumiskatsetel.

I klassi  aktus toimub 3. septemberil kell  15.00 muusikakooli saalis. Pärast aktust toimub pillitundide määramine.

Lastevanemate koosolek toimub 6. septembril kell 17.30 klassis 101.

 I klassi nimekiri 2018/19:

 

1 Helena Mets klaver
2 Kirsi Kokk klaver
3 Laura Jõõger klaver
4 Lauree Mark klaver
5 Stella Margaret Vislapuu klaver
6 Laura Lisanne Paju klaver
7 Liis Kärbla klaver
8 Laureen Kaver klaver
9 Laura Potter klaver
10 Täheli Noormaa klaver
11 Maria Kuusing klaver
12 Gemma Aleksandra Ratas klaver
13 Lisethe Laiv viiul
14 Emili Taaber viiul
15 Saskia Kund viiul
16 Laura Tolk viiul
17 Lilii Ploomipuu viiul
18 Loore Hõrak viiul
19 Friida Volman viiul
20 Anett Pensa viiul
21 Kredi-Marii Kütt viiul
22 Karoliina Pruul viiul
23 Hanna Helena Laane viiul
24 Karoliine Lakur viiul
25 Lisandra Taalfeld viiul
26 Karolin Keem kitarr
27 Cathleen Vähi kitarr
28 Hannelora Asi kitarr
29 Markus Ilves kitarr
30 Carlos Prätz kitarr
31 Sander Merisalu kitarr
32 Benor Perlov kitarr
33 Lisandra Tovinen kitarr
34 Oliver Albert Edesi basskitarr
35 Simon Vendla basskitarr
36 Hardi Thal basskitarr
37 Delia Puksing kannel
38 Artur Märdimäe flööt
39 Annegrete Kumm flööt
40 Hanali Perlov flööt
41 Ott Keerutaja saksofon
42 Robin Raat saksofon
43 Agneta-Lisell Saag akordion
44 Lauri Juul akordion
45 Braian Tsirk löökpill
46 Johan Martti Jeedas löökpill
47 Mia Lõhmus löökpill
48 Merili Kiis lõõts
49 Reena Org lõõts
50 Ott Kuus lõõts
51 Kait Kristjan Kann karmoška
52 Mihkel Pintmann bariton/vaskpill
53 Kätlin Käpa soololaul
54 Andreas Kaaver klaver