Võru linn tänas õpetajaid

Reedel, 6. oktoobri õhtul toimus Võru Kandles pidulik vastuvõtt Võru linna õpetajatele. Üritusel anti üle aasta õpetaja 2017 tunnustused.

Aastate Õpetaja 2017 tunnustuse pälvis Võru Kreutzwaldi Kooli psühholoog Ene Saaron, Aasta Õpetajad 2017 on Võru Gümnaasiumi õpetaja Vesta Pille, Võru Kesklinna Kooli õpetaja Ave Arop ning Võru Muusikakooli õpetaja Mirja Randvere, Aasta Noor Õpetaja 2017 laureaat on lasteaia Päkapikk eripedagoog Liis Niilus.

Tunnustuse saanutele andsid linnapea Anti Allas ja abilinnapea Sixten Sild üle reisibüroo 600-eurosed kinkekaardid ning kunstnik Eino Mäelti poolt valmistatud klaasist raamatukujulised meened. Autasustamisele järgnes Marko Matvere ja Ooper-Kvarteti kontsert ning pidulik vastuvõtt.